Mantolama İstanbul

Mantolama İstanbul gibi kalabalık ve sanayileşmiş şehirlerde mutlaka yapılması gereken bir ısı yalıtımı uygulamasıdır. Yapılan araştırmalara göre günümüz insanları zamanlarının büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçirmektedir, konforlu bir yaşam için yaşadıkları ortamın 20 – 22 derece sıcaklıkta ve % 50 bağıl nem oranına sahip olmaları gerekiyor, konfor şartlarını sağlamak için yapılacak en kolay ve yaygın yöntem dış cephe mantolama uygulamasıdır. Yeni binalarda zorunlu olan bu uygulama eski binalar içinde uygulanabilmektedir, mantolama uygulaması doğru yapıldığı takdirde konfor şartlarının oluşmasını sağlar aynı zamanda yakıt giderlerini de önemli ölçüde azaltarak çevrenin korunmasına da katkı sağlar,.

Güney Yapı İzolasyon  İstanbulun Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelerinde uzman kadrosu ile dış cephe mantolama hizmeti vermektedir.
Avrupa Yakasında Mantolama hizmeti verdiğimiz ilçeler : Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.
Anadolu Yakası Mantolama hizmeti verdiğimiz ilçeler : Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe,
Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.
İstanbul Dış Cephe Mantolama fiyatları için tıklayınız..