Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Mantolama

“Kışın, sıcak dışarı kaçmasın… Yazın, sıcak içeri sızmasın!..”

İşte bu, Capatect dalmaçyalı filli mantolama paket sistemlerinin binalarda 4 mevsim geçerli ısı yalıtım ekonomisi.

Bu ekonomiyi yaşayanlar yıllarca rahat ediyor. Unutmayın ki, ısı yalıtım sistemi bir kere yaptırılır. Sistemin performansı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve birbiriyle uyumuyla doğrudan ilgilidir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni oluşturan tüm ürünler, Capatect uzmanlığı ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. Capatect Isı Yalıtım Sistemi, tecrübe, teknoloji, uzmanık ve güven demektir.

Capatect Dalmaçyalı Mantolama ürünü saye­sinde uygu­lama altına alı­nan böl­ge­le­rin en az % 50 ora­nında bir tasar­ruf sağ­la­dığı söy­len­mekte ve sis­te­min kısa bir zaman içe­ri­sinde ken­disi için har­ca­nan mali­yeti kar­şı­la­dığı belir­til­mek­te­dir. Bir­çok man­to­lama sistemi için aynı şey söy­lense de capa­tect dal­maç­yalı ürününde durum biraz daha fark­lı­dır. Çünkü ürün içe­ri­ğinde yer alan özel yalı­tım organ­ları saye­sinde yalı­tı­mın en yük­sek kali­tede yapıl­ma­sına ve bunun ger­çek anlamda hissedilmesine imkan tanımaktadır.

KULLANIM ALANLARI

İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla ya da polistren ve taşyünü gibi ses ve ısı yalıtımı sistemlerinin üzerine güvenle uygulanabilir.

ÖZELLİKLERİ

YÜKSEK DARBE DAYANIMI >10 joule* YÜKSEK KORUMA

ÜSTÜN ELASTİKİYET GELİŞTİRİLMİŞ HİDROFOBİK DAVRANIŞ

YÜKSEK SU BUHARI GEÇİRGENLİĞİ MÜKEMMEL DESEN GÖRÜNÜMÜ

ÇALIŞMA KOLAYLIĞI

Filli boya Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 2 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta, B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş Kapı ve Pencere Merkezleri için25 Adet (12.5m²) Capatek Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 3 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin 20 Adet (14.4m² Capatek Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 4 cm 30 Kg/m³ yoğunlukta, 200 KPa Basma Dayanımı, %0.3 Su Emme Temel, Subasmanı ve Teraslar İçin15 Adet (10.8m²) Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 4 cm A1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez

Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası 5 cmA1 Sınıf, Yanmaz, Ses Geçirmez Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası 7 cm Karbonlu (λD=0,333 W/mK), 16 Kg/m³ Yoğunlukta B1 Sınıfı, Dinlendirilmiş 7 Adet (3.5m²)

İstanbul ve çevre iklimler için ideal olan : 4 cm kalınlık 16 densite yoğunluk ısı yalıtım lavhası kullanılmaktadır .İsteğe bağlı olarak 16 – 32 densite arası yoğunluk ve 3 ile 8 cm kalınlıkta yalıtım levhası kullanılabilir. Extra ses yalıtım içinse dış cephe ve iç cephelerinizde taş yünü yalıtım levhasıda kullanılmaktadır.

TÜM UYGULAMALARIMIZDA TEMİZLİK VE GÜVENLİĞİNİZE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ

Rutubetsiz, homojen ısı dağılımına sahip konforlu yaşam koşulları sağlar.

Mantolama binaların dış cepheleri için uygulanan bir ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Ülkemizde son yıllarda uygulanmaya başlanan Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır. Türkiye’ye bu denli geç gelmesinin nedeni ise, enerji ihraç eden bir ülke iken enerji ithal eden bir ülke konumuna gelmiş olmamız. Dünyada enerji kaynaklarının hızla tükendiğini göz önünde bulundurduğumuz takdirde ısı tasarrufu adına binalarımıza gerekli mantolamayı yapmak yararımıza olacaktır.

Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Mantolama Fiyatları için tıklayınız.

kaynak : https://www.guneyyapiizolasyon.com.tr/sayfalar.3604.dalmacyali.html

Bir Cevap Yazın