Çatı Tamiri

Çatı Tadilatı sürekli olarak dış etkilere maruz kalan çatıların kullanım süresinin  uzatılması, yıpranmış ve kendisinden beklenen görevi yerine getiremeyen çatı malzemelerinin değiştirilerek eski işlevini yerine getirmesi  için yapılır. Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları,çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir.
Çatı tadilatı yapılacak bölgeler
Kiremit Çatı Tadilatı : Çatı kiremitleri tek tek kontrol edilmeli kırılan kiremitler yenisi ile değiştrilmelidir.
Baca Dibi :  Baca dipleri çeşitli çatı izolasyon malzemeleri ile suya sızmalarına karşı korunmaktadır. Yalıtım malzemeleri hava şartlarının etkileriyle zamanla yıpranır belli dönemlerde çatı dibi kontrol edilerek hazarlı yalıtım malzemelerinin yenisi ile değiştirilmesi gerekir.
Çatı İskeleti : Tahta çatılar atmosferik etkenler nedeni ile zamanla çürüme, kırılma,esneme  vb. hasarlar alabilir ve işlevini tam olarak yerine getiremez, bu hasarlar çatı çökmelerine bile sebebiyet verebilir, hasarlı çatı iskeleti parçalarının yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.
Su Yalıtım Örtüsü : Yırtılma delinme veya yıpranmaya maruz kalan su yalıtım örtüleri çatı yalıtım malzemeleri standardına uygun yeni malzemeler ile değiştirilmelidir.
Su Dereleri : Dereler su yalıtım membranı veya sürme esaslı çatı yalıtımı malzemeleri ile kaplanır. Dereler gözden geçirilmesi yırtılan veya kalkan membranlar yenisi ile değiştirilmelidir.
Çatı tadilatı ile ilgili detaylı bilgi almak için 0216 475 12 41 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman teknik kadromuz size her konuda yardımcı olacaktır.