American Siding

American Siding Korur, güzelleştirir, hayalinizi gerçekleştirir.Doğayla uyum içinde, etkileyici ve göz alıcı bir görünüm her binanın hakkıdır.American Siding diğer bina dış cephe kaplamalarının ulaşamadığı bir güzelliği binaların dış yüzeyleriyle buluşturuyor.American Siding’ in birbirine tam uyumlu panel ve aksesuarlarında naturel ve canlı tonlar doğanın tüm renklerine eşlik ediyor.

Neden American Siding

Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür. Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan test ile American Siding’ in bu özelliği tescillenmiştir.
Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler, küf ve bakteri oluşumunun önüne geçer.
Mükemmel ısı yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
Siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
Yapının ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.
Bina cephesine m²’ye 4 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
Siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
Paket sistemi, içerisinde bulunan plastik kutu profilleri sayesinde altyapıyı ömür boyu yaşatır.
Paket sistemi, yatay paneller içerisinde bulunan inorganik maddeler sayesinde zor alev alıcı (1 sınııfı) ürünler grubuna girmektedir.

American Siding Avantajları

%55′e Varan Tasarruf
Şık ve Gözalıcı – Değer Katar
Uzun Ömürlü – 50 Yıl Garanti
Pratik Uygulama – Hızlı Montaj
Kolay Temizlenebilme
Çevre Dostu
Üniversite Onaylı : Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından bilimsel araştırma kapsamında oluşturulan bir ekibin 2008 yılında hayata geçirdiği yenilenebilir enerji projesinin ürünü “Enerji Evi”, American Siding ile yapılan işbirliği sonucunda ısı yalıtımıyla %45 tasarruf sağladı.

Kaynak : https://www.guneyyapiizolasyon.com.tr/sayfalar.3606.american.html

Bir Cevap Yazın